وبلاگ فالوها » نمایش نوشته

توسط : فالوها
تاریخ : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶

اینستاگرام گردش و سیر در تصاویر اشتراکی است و یک سیستم عالی برای ثبت لحظات خاص و ارتباط با مردم جهان است و بسیاری از مردم از آن به عنوان حامی و مرجع کسب و کار خود استفاده میکنند..
مثلا میتوانید با استفاده از تکنیک های برند سازی مانند ارسال تصاویری از مشتریان خود، قدرت برند و فروش خود را به حد چشمگیری بالا ببرید.
برخی از افراد معتقند خرید فالوور اینستاگرام کمک چندانی به صفحه و فروش نمیکند، اما به این ۵ دلیل باید فالوور بالا داشته باشید؛ با فالوها بلاگ همراه باشید…

 ۱) عدد، اعتماد آفرین است
آمار ها نشان میدهند اکثر مشتریان هنگامی که برای اولین بار از صفحه شما دیدن میکنند اعتمادی بسیار پایینی به صفحه دارند و در اولین قدم تعداد فالوور های شما را بررسی میکنند؛ مطمئنا هر چند فالوور های بیشتری داشته باشید مشتری شما با اعتماد بیشتری محصول یا کسب شما را رونق میدهد.

 ۲) قدرت برند را دست کم نگیرید
قدرت یک برند، وفاداری مشتریان را تعیین میکنند؛ هر چه برند شما از دید مشتری قوی تر باشد وفاداری ایشان و احتمال خرید مجدد بالاست؛ بخش عظمی از این اعتماد همان طور که در مورد اول گفته شد را اعداد و تعداد فالوور های شما تعیین میکنند.

۳) اعتماد خود برترین تبلیغات است
وقتی فالوور بالایی داشته باشید و اعتماد مشتری نسبت به صفحه بالا باشد، شبکه ای تبلیغاتی به طور خودکار تشکیل خواهد شد که خود باعث افزایش فروش و رونق کسب شما خواهد شد. مطمئنا صفحه اینستاگرامی که فالوور پایینی داشته باشد به همان نسبت شبکه پایینی به دلیل عدم اعتماد خواهد داشت.

۴) وقت طلاست
وقت خود را نباید برای افزایش فالوور هدر دهید؛ افزایش فالوور در روش های جدید با سرعت بسیاری انجام میشود و نیازی به صرف هزینه و وقت زیادی برای این کار ندارید؛ نباید بگذارید رقابای شما در وقت از شما پیشی بگیرند.

 ۵) روش های سنتی را کاملا فراموش کنید
روش های سنتی مانند Follow&Unfollow را کنار بگذارید؛ امروزه بیشتر برند ها خرید فالوور را به این کار ها ترجیح میدهند. روش های سنتی باعث کاهش قدرت برند نیز میشود. برای مثال هنگامی که شما صفحه اجتماعی یک سایت بزرگ مثل گوگل را ببینید که شما را فالو کرده بسیار خرسند خواهید شد اما بعد چند روز هنگامی که ببینید توسط گوگل آنفالو شده اید مطئنا دید منفی نسبت به آن پیج خواهد داشت.

با استنباط از این موارد میتوانیم نتیجه بگیریم خرید فالوور اینستاگرام این میتواند بسیاری به فروش کمک کند، برند را مستحکم تر کنید و شما را از رقابا جلو بیندازد.

ارسال نظر جدید

نام :


ایمیل :


وبسایت :جستجو
آخرین دیدگاه‌ها